Областният управител на Велико Търново Марин Богомилов разговаря с директора на Младежкия дом в Старата столица Румен Петров по повод процедурата по прехвърляне на помещения, държавна собственост в сградата на Младежкия дом
Областният управител на Велико Търново Марин Богомилов разговаря с директора на Младежкия дом в Старата столица Румен Петров по повод процедурата по прехвърляне на помещения, държавна собственост в сградата на Младежкия дом. Предстоят стъпки към предоговаряне на отношенията за ползването на 6 кабинета, уточниха от Областната управа. Стаите се намират на целия първи етаж и…


