Областният управител Марин Богомилов приветства участниците в събранието на Националния синдикален съвет на Синдикат “Образование” към КТ “Подкрепа”, който се провежда във Велико Търново
Областният управител Марин Богомилов приветства участниците в събранието на Националния синдикален съвет на Синдикат “Образование” към КТ “Подкрепа”, който се провежда във Велико Търново. “Областна администрация винаги ще подкрепя в лицето на държавата образованието, защото вие сте не само базата, а вие сте и фундамента, върху който стъпва личностното развитие на младите хора. И за…








