Областният управител посети завод „ТЕРЕМ-Ивайло“ ЕООД заради щети, нанесени от придошло дере
Областният управител Марин Богомилов след поредния пороен дъжд, който се изля на 4 юни, посети военният завод „ТЕРЕМ-Ивайло“ ЕООД след сигнал за нанесени поражения от придошло дере. В огледа на засегнатите участъци на територията на завода участва и Петър Димитров, заместник областен управител. Управителят на „ТЕРЕМ-Ивайло“ инж. Георги Бянов разказа, че още при първото…







