Областният управител и директорът на областната болница обсъдиха стратегия за партньорство
Областният управител Марин Богомилов се срещна с д-р Даниел Илиев, директор на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“ във Велико Търново. Двамата обсъдиха стратегия за партньорство в сферата на здравеопазването в региона. По време на работната среща д-р Илиев подчерта, че Великотърновска област се характеризира със сериозно обезлюдяване, голям травматизъм и необходимост от по-разнообразни здравни услуги.…








